Програма малих стипендій з вивчення англійської мови Access

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!
МІЖНАРОДНА НЕУРЯДОВА ОРГАНІЗАЦІЯ PH INTERNATIONAL (PROJECT HARMONY, INC.) ПРОДОВЖУЄ НАБІР ЗАЯВ ВІД ДІТЕЙ ВІКОМ 13-16 РОКІВ ІЗ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ ДО «ПРОГРАМИ МАЛИХ СТИПЕНДІЙ З ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПОСОЛЬСТВА США В УКРАЇНІ» ENGLISH ACCESS MICROSCHOLARSHIP PROGRAM» – скорочено ACCESS) У М.БЕРЕГОВЕ І БЕРЕГІВСЬКОМУ РАЙОНІ.

Програма Access проходить у 19 містах України (21 група, 430 учасників). До групи у м.Береговому, буде запрошено 20 учнів. За умови повного набору групи до 22.01.2019 року, навчання розпочнеться наприкінці січня – на початку лютого 2019 р.
Планується, що заняття проходитимуться у тренінговому класі благодійного фонду «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс»» (м.Берегове, вул. Богдана Хмельницького, 29), а у також закладах освіти і культури міста і району, які нададуть можливості користування своєю навчальною базою.

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: 2-3 рази на тиждень по 2 години,  з перервами під час шкільних канікул.
ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість навчання, підручників, а також проживання учасників на базі дитячого літнього табору у червні 2020 року протягом 5 днів (інтенсивна сесія)
ВИМОГИ ПРОГРАМИКандидати на участь у Програмі Access повинні надати:

  1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження. Мінімальний вік для участі – 13 років на дату початку занять.
  2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Загальний середній бал успішності повинен бути не меншим, ніж 8 з 12. Щодо знання англійської мови, то оцінка може бути і нижчою, ніж 8 балів.
  3. Документи, що підтверджують фінансовий стан дитини або її сім’ї. Такими документами можуть бути: довідка малозабезпеченої особи/сім’ї; акт обстеження матеріальних умов, завірений представниками органів соціального захисту або навчального закладу тощо. Також можуть бути надані копії посвідчення особи/cім’ї, яка перебуває у інших складних життєвих обставинах (наприклад, переселенця, учасника АТО, про інвалідність дитини, багатодітної чи неповної сім’ї, про призначення матеріальної допомоги чи субсидії в зв’язку із складним матеріальним станом) тощо.
  4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см
  5. Коротке резюме (перелік досягнень і навичок кандидата на участь у програмі) – можна рідною мовою:
  6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі) – можна рідною мовою:
  7. 7. Рекомендаційні листи: 1) від навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

Копії документів надавати до 20.01.2019 р. до БФ «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс»: м.Берегове, вул. Б.Хмельницького, 29. Телефон для довідок: 095-860-59-28, п.Марія Фішер.
Також документи можна надсилати на ел.поштe advancektfk@gmail.com, або access-ua@ph-int.orgУ темі повідомлення вказувати «Програма англійської мови в Береговому» і  прізвище кандидата.
З кандидатами на участь будуть проведені співбесіди.