Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Вчора, 6 грудня, відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування – сільських, селищного голів, секретарів сільських рад, голів постійних депутатських комісій, депутатів рад всіх рівнів, представників міської та районної ради і районної державної адміністрації.
 
Зі словами вітання до колег та присутніх виступили голова районної ради Йосиф Шін, міський голова Золтан Бабяк та голова РДА Іштван Петрушка.

 
Керівники району та міста наголосили, що місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Виступаючі подякували присутнім за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення його актуальних проблем, професіоналізм, сумлінну роботу і побажали всім миру, міцного здоров’я, щастя, згуртованості і взаєморозуміння, поваги та вдячності від людей, наполегливості, непохитної віри у себе і майбутнє України.
 
Кращих представників місцевого самоврядування було нагороджено почесними грамотами та подяками від міста, району, області та Президента України.