Увага! Можливість вивчати англійську мову за Програмою Посольства США в Україні

Завдяки співпраці відділу освіти, молоді та спорту Берегівської РДА та відділу з вивчення англійської мови Посольства США в Україні, Берегівський район отримав можливість взятии участь у «Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні» (English Access Microscholarship Program) для малозабезпечених категорій молоді віком 13-15 років.

Шановні учителі, батьки та учні міста та району! Запрошуємо вас до участі. Учасники мають пройти конкурсний відбір та надати необхідні документи (які саме – зазначено у оголошеннях).
Будьте активними, здобувайте знання – адже це найбільша цінність. Успіхів!

За умови набору групи у м.Берегове, відкриття занять планується провести у середині грудня 2018 р. за участі Аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США в Україні.  

Заняття планується проводити на базі БФ «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс», що надає активну організаційну підтримку цій важливій соціальній і просвітницькій ініціативі у м.Берегове.

Заняття програми розраховані на 360 годин занять, що тривають біля 1,5 – 2 років. Частота занять 2-3 рази на тиждень, 1,5 – 2 год./заняття.

Учасники програми безкоштовно забезпечуються підручниками.

В рамках програми проводяться також інтенсивні навчальні сесії на базі дитячих таборів під час літніх канікул:

– «денні інтенсивні мовні табори» після або протягом першого року навчання (на канікулах або по вихідних днях, 10 днів, 4 год./день), і

– табори з проживанням наприкінці 2-го року навчання у червні (5 днів, 8 год./день).

Від кандидатів на участь у програмі не вимагається високого початкового рівня знань з англійської мови. Проте вони повинні засвідчити свою загальну належну успішність в школі і мотивацію до навчання. Середній бал табеля повинен бути не меншим, ніж 8 балів із 12.

Мінімальний вік учасника для прийому до програми складає 13 років на день початку занять. Різниця у віці між дітьми у групі повинна складати не більше 2-х років, тому зазвичай у групах займаються діти віком 13 – 15 років. Чисельність групи – до 20 учасників, але також визначаються і резервні учасники, які періодично відвідують заняття і запрошуються до програми у випадку вибуття когось з основних учасників. Для роботи з групою відділ з вивчення англійської мови на конкурсній основі запрошує 2-х викладачів англійської мови.

Оголошення для викладачів англійської мови, зацікавлених в участі в якості вчителів Програми Access.

Оголошення для учнів міста, які можуть подавати свої заявки на участь у програмі Access.