Засідання круглого столу до Дня людей з інвалідністю

Сьогодні, 3 грудня, з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, в рамках неформального заходу, відбулося засідання круглого столу.

Участь у засіданні взяли: заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Терпай, начальник відділу по роботі з особами з інвалідністю, ветеранами та координації субєктів, що надають соціальні послуги управління соціального захисту населення Оксана Росоха, представники громадських організацій інвалідів та ветеранів району, керівники районного Товариства Червоного Хреста України та Берегівського міськрайонного центру зайнятості та запрошені  представники, активісти з числа осіб з інвалідністю.

Представник кожної організації представив звіт про проведену роботу в сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. Обговорили можливі шляхи удосконалення їхньої діяльності та покращення співпраці для отримання більшої результативності.

По завершенню засідання, Федір Ференцович, Володимир Ілліч та керівник Берегівського районного Товариства Червоного Хреста України Леся Білкей вручили подарункові пакети для присутніх осіб з інвалідністю.