Інформація щодо проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»

У жовтні 2018 року Всеукраїнською благодійною організацією „Асоціація благодійників України” оголошено старт нового етапу Національного конкурсу „Благодійна Україна -2018”.

Мета Конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

         Завдання Конкурсу:

         – популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик;

         – відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року;

         – інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності;

         – популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності.

         Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в 16-тьох

основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях.

         Кінцевий термін подачі заявок для участі у Національному конкурсі „Благодійна Україна – 2018” 15 березня 2019 року. Церемонія нагородження традиційно відбудеться навесні 2019 року.

         Додаткову інформацію про Конкурс (умови, критерії, порядок оцінювання) можна отримати на офіційному веб-сайті Національного конкурсу „Благодійна Україна” (http://blagoukraine.org/ukr/about.html ).

         Водночас нагадуємо, що щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих, благодійних та інших організацій у соціальному та економічному розвитку суспільства.

         З метою популяризації та сприяння розвитку волонтерського руху в Україні пропонуємо провести відповідні заходи, спрямовані на відзначення Міжнародного дня волонтера, зокрема відзначення кращих волонтерів та організацій, що залучають волонтерів для здійснення волонтерської діяльності.

За додатковою інформацією просимо звертатись в управління соціального захисту населення Берегівської райдержадміністрації у відділ по роботі з інвалідами, ветеранами та координації суб’єктів, що надають соціальні послуги населенню.

Контактний телефон:2-32-52, 2-31-59