Обговорення перспективного плану розвитку у селах Шом та Батрадь

На виконання доручення Президента України Петра Порошенка та з метою підготовки до проведення децентралізації і формування заходів на найближчу перспективу в області проводиться активне обговорення перспективних планів розвитку територій.

Вчора, 16 січня, таке обговорення відбулося у селах Шом та Батрадь. Участь зустрічі з громадами сіл взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, перший заступник голови – Віталій Матій та голова районної ради Йосиф Шін.

Громадяни обговорювали з керівництвом такі першочергові проблемні питання як дорожня інфраструктура, вивіз сміття, ремонт закладів культури та освіти, будівництво спортивного майданчика та перспективи будівництва амбулаторії у селі Шом.
У Батраді також активно долучилися до обговорення перспективного плану розвитку села. Крім ремонту доріг, зокрема йшлося про вуличне освітлення, встановлення в селі ігрового майданчика, заміну даху у клубі села Горонглаб, будівництво внутрішніх туалетів у закладах освіти.

Голова райдержадміністрації Іштван Петрушка зазначив, що першочергові та найважливіші об’єкти будуть включені до перспективного плану розвитку району. Тож важливо усім і кожному приймати участь у житті громади, адже саме місцеві громади мають визначати свій напрям розвитку.