Обговорено перспективний план розвитку населених пунктів району

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади», сьогодні в селах Яноші та Велика Бийгань відбулися збори громадян.

Участь у розширеному засіданні взяли також голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, перший заступник голови РДА Віталій Матій, заступник голови районної ради Василь Горват, заступник керівника апарату Тетяна Сенько, голови сільських рад Степан Барта і Дезидер Ганко, депутатський корпус сіл Яноші та Велика Бийгань.

Основним питанням є формування та затвердження перспективного розвитку села, а в подальшому – включення цих планів до Перспективного плану розвитку Берегівського району на 2019-2021 роки.

У ході візиту до населених пунктів, керівники району оглянули заклади освіти та ознайомилися з їх потребами (заміна системи опалення, ремонт даху, облаштування туалетів). Також торкнулися і будівництва об’їзної дороги, яка буде проходити через с. Яноші.

Виїзди голови будуть відбуватися згідно графіку у кожне село району.

Як наголосив голова райдержадміністрації, сільрадам необхідно затвердити плани розвитку населених пунктів, адже саме люди на місцях мають визначити пріоритети та перспективи. Це і є справжня децентралізація та реальний механізм впливу на розвиток території.