У селі Косонь та Попово відбулися збори громадян

Сьогодні збори громадян щодо формування перспективного плану розвитку села відбулися у Попові та Косоні.
Участь у засіданні взяли і голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, перший заступник голови Віталій Матій та голова районної ради Йосиф Шін.


На загальних зборах у селі Косонь, голова Олександр Товт підняв питання про затвердження генерального плану села. На разі виникли проблемні моменти із його затвердженням, хоча план розроблено фахівцями з урахуванням всіх вимог.
«Село Косонь відоме своїми туристичними та рекреаційними принадами і має хороші перспективи розвитку. Серед основних завдань – заміна системи водопостачання та опалення у будівлі дитячої школи мистецтв, ремонт державної дороги, що пролягає через село. Також вже розроблено проект для ремонту будинку культури. Сподіваюся, що ці та інші заплановані заходи ми зможемо втілити в життя», – підсумував голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

Основними проблемними питаннями для Попівської сільради є ремонт школи (заміна даху), капітальний ремонт будівлі сільської ради, облаштування спортивної зали у школі села Гетєн, ремонт доріг.
Також мешканці підняли питання розміщення пожежної команди та отримання пожежної машини, адже цей населений пункт досить віддалений від райцентру.