Практикум «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів»

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4 Business, за підтримки ДУ «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль до участі в безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів».

Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року з 10.00 до 16.00 у м. Київ та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основна мета заходу – ознайомити українські компанії з торговельними можливостями та перевагами, які вони отримають від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем; а також ознайомити учасників з торговельно-економічною ситуацією в Ізраїлі, бар’єрами, експортними ризиками та досвідом українських експортерів у виході на ізраїльський ринок.

Взяти участь у заході (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 4 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють у секторі інформаційно-комунікаційних технології, харчова промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легковій промисловості.

Реєстрація відкрита до 4 квітня 2019 року включно за посиланнями:

1) Для особистої участі у заході в м. Київ: https://goo.gl/crvAqH

2) Для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun.

Більше інформації про захід за посиланням: https://goo.gl/mGeRnj.

Контактна інформація: Наталія Карпачова – Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4 Business та реалізується ЄБРР (nkarpachova@fsr.org.ua).