Нарада про організацію оздоровлення та відпочинку дітей

Сьогодні, 10 квітня, під керівництвом заступника голови Федорі Бімбі відбулась нарада про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2019 році.
Одним з пріоритетних напрямків реалізації державної політики стосовно дітей є забезпечення їх якісними оздоровчими та відпочинковими послугами впродовж року, а особливо в літній період. З даного питання розроблено проект розпорядження «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей району на 2019 рік» та план заходів.

Під час засідання було поставлено ряд завдань, які необхідно виконати для успішного старту оздоровчої кампанії.
Сформувати дислокацію дитячих таборів відпочинку, які функціонуватимуть у районі в 2019 році. Затверджену дислокацію цих дитячих закладів надіслати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області.
З метою попередження дитячої та підліткової бездоглядності, безпритульності вжити заходи щодо забезпечення зайнятості дітей, учнівської молоді під час літніх канікул шляхом організації пришкільних мовних таборів з денних перебуванням не менше 14 календарних днів та харчування.
Також пропонувати керівникам приватних та благодійних таборів організацію відпочинку не менше 14 календарних днів.
Забезпечити здійснити контроль за виконанням заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах із постійним або тимчасовим перебуванням дітей.
Закріпити за кожний дитячий заклад відпочинку за відомчими медичними установами.
Зобов’язати керівників закладів відпочинку укладати сумісні договори на проведення державного санітарно-епідемічного нагляду з територіальними органами Держсанепідслужби, на території якої розташований відпочинковий табір, відповідно до вимог пункту 2.1 Державних санітарних правил і норм (далі ДСанПіН) «Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів» ДСанПіН 5.5.5.23-99, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України 26.04.1999 № 23.
Забезпечити згідно з чинним законодавством санітарно-епідемічний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства й норм охорони праці та безпеки праці, дотримання законодавства про захист прав споживачів усіма дитячими закладами відпочинку незалежно від форм власності, на базі яких буде проводитися відпочинок дітей.