Оголошення щодо формування нового складу Громадської ради при Берегівській РДА

ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо формування нового складу Громадської ради при
Берегівській районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації відбудуться 14 равня 2019 року в приміщенні малого залу Берегівської районної ради. Початок зборів об 14.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, затверджений розпорядженням голови Берегівської районної державної адміністрації від 10.04.2019 р. № 123 „Про ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Берегівській районній державній адміністрації”.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий, колегіальний, виборний, консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 строком на два роки, з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були делеговані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських організацій, професійних спілок та інших об’єднань громадян, органів місцевого самоврядування, засобів масової інформації (далі інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– виписка з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) ІГС про делегування представника організації для участі в установчих зборах, посвідчена печаткою (у разі наявності) або відповідне рішення керівника ІГС, завірене печаткою;

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років;

– згоду на використання персональних даних;

– електронну версію документів.

Зразки документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Берегівської районної державної адміністрації в рубриці „Громадянське суспільство”, підрубриці „Громадська рада”, а також в підрубриці «Консультації з громадськістю». Документи приймаються ініціативною групою до 14 травня 2019 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 17 год. за адресою: м.Берегово, вул. Мукачівська, 6 (Берегівська РДА), каб. 30, сектор внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Телефон для довідок: 2-44-01.