XXI виставка «Природа очима дітей»

Сьогодні, 24 квітня, у фойє Берегівської райдержадміністрації відкрилась XXI виставка «Природа очима дітей». Міжнародний конкурс дитячої художньої творчості присвячений Чорнобильській трагедії.

У своєму вітальному слові заступник голови РДА Федір Бімба зазначив, що художні роботи – унікальні і вражають щирістю. Тут і біль від атомної катастрофи, і надії на квітуче майбутнє України. На жаль, не тільки Чорнобильська катастрофа, але і людська діяльність завдає нашій природі величезну шкоду. Добре, що учні розуміють важливість екологічного виховання.

Як і завжди, ми отримали сотні малюнків з усієї України і, навіть, з Росії. Цього року переможцями стали художні роботи учнів із Львіщини, Черкащини, Полтавщини, Донеччини і нашої рідної Берегівщини. Всі отримали почесні грамоти і подарунки та невеличкий тематичний концерт.

Дякуємо всім, хто брав участь і вітаємо переможців! Бажаємо гарного проведення часу, нових творчих ідей та креативних екологічних проектів. Бережімо природу – наш спільний дім!