Змінено рахунок по сплаті єдиного внеску до пенсійного фонду

Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області інформує, що з 2 травня 2019 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати єдиного соціального внеску, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства.
Державною казначейською службою України відкриті небюджетні рахунки 3719 «Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування» на ім’я Головного управління Пенсійного фонду України у Закарпатській області для зарахування коштів в рахунок погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013 року, адміністрування якої залишилося за органами Пенсійного фонду. 
Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, спливає 01.05.2019. Починаючи з 02.05.2019, кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.
Для отримання нових реквізитів рахунків для зарахування коштів в рахунок погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013 року, адміністрування якої залишилося за органами Пенсійного фонду, просимо звернутися до найближчого управління Пенсійного фонду України.