На Берегівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Сьогодні, біля пам’ятника воїнам – визволителям в селі Батрадь, відбулися пам’ятні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Участь в урочистостях взяли: голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват, ветерани, керівники структурних підрозділів РДА та установ району, прикордонники, учні Батрадівської ЗОШ І-ІІ ступенів, працівники Батрадівської сільської ради.
До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та вдова ветерана Макеєва Марія Григорівна:
– Сьогодні ми вшановуємо пам’ять всіх, хто віддав своє життя у боротьбі з нацизмом. Дякуємо ветеранам Другої світової війни за їх подвиг і героїчну боротьбу. Ми про вас пам’ятаємо! Також маємо згадати і подякувати нашим військовим, які сьогодні захищають Україну від ворога. Слава героям України – полеглим і живим!
В рамках заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих під час війни та поклали вінки і квіти до пам’ятника воїнам – визволителям.