Порядок використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), затвердженого рішенням обласної ради 04 квітня 2019 року № 1413.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізації інвестиційних проектів, частково забезпечують їх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.

Детальніше про умови участі в конкурсі можна ознайомитись за посиланням: https://carpathia.gov.ua/informaciyna-posluga/p-o-r-ya-d-o-k-vykorystann…

Усі документи необхідно подати до Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації до 09 червня 2019 року за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, (каб.415).

Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16,

61-66-74.