Проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл»

Сьогодні, 7 травня, на базі Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів, розпочався районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У районному етапі гри взяли участь 10 роїв із 10 загальноосвітніх  навчальних закладів району: Свободи, Великих Берегів, Яноші, Мужієва, Косоні, Чома, Батьово, Гаті, Гуту, а  також рої Яношівського і Великоберезького ліцеїв, Берегівської угорської гімназії та Берегівської школи-інтернату.

З вітальними словами до учасників змагань звернулися заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Ельвіра Лесишин. Вони побажали учасникам якнайкраще виступити на змаганнях і гарно відпочити, отримати задоволення від спілкування з новими друзями.

Варто зауважити, що змагання «Сокіл» («Джура») полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Основними завданнями «Джури» є фізичне, соціальне, розумове та духовне виховання молоді; формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму, спорту, патріотичного виховання.

Нехай погода ніколи не псує планів і мрій!
Успіхів усім командам і нехай переможуть найкращі!

(Більше фото на нашій сторінці у фейсбуці).