Вітання Президента України українським воїнам-піхотинцям

Шановні воїни-піхотинці! Дорогі ветерани!
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем піхоти.
Сьогодні ми вперше на державному рівні вітаємо справжніх «трударів» війни – українських піхотинців.

Саме вони складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних Сил України та є славою українського війська. Саме вони, загартовані в боях із російським агресором, щоденно демонструють стійкість, непереможний характер, відвагу та мужність, доводячи, що немає такої сили, яка може здолати їх волю до перемоги. Саме на піхоту війна покладає найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту.

Завдяки наполегливій, самовідданій службі військовослужбовців-піхотинців механізовані, мотопіхотні та гірсько-штурмові військові частини та підрозділи стали потужною силою, яка поєднує в собі професійну майстерність, високий моральний дух особового складу та сучасне озброєння і техніку.

Щиро дякую вам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, героїзм та самопожертву, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Вірю, що ваша готовність до негайного виконання завдань, спрямованих на захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі й надалі залишатимуться могутнім гарантом обороноздатності нашої держави.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя й добробуту та нових звершень в ім’я нашої перемоги.
Слава воїнам-піхотинцям!
Слава У країні!