У Берегівській РДА відкрилася виставка народного, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва. Запрошуємо

Сьогодні мав відбутися щорічний творчий звітний концерт кращих аматорських колективів художньої самодіяльності району, але через траурний день і трагічні події на Закарпатті, розважальні заходи було відмінено.

Натомість, у фойє районної ради, відкрилася виставка народного, образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва.

На виставку завітали заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, голова районної ради Йосиф Шін, директор КЗ ” обласного організаційно-методичного центру культури “- Дрогальчук Ганна і головний спеціаліст департаменту культури ОДА Мендель Світлана.

Краса рятує наші душі. І це особливо важливо в наш, скажімо не дуже легкий час. На нинішній виставці експонується 195 робіт 17 майстрів Берегівщини. Ми пишаємось тим, що з кожним роком наші експонати прогресують не тільки в кількості, але суттєво покращується і якість виставкових робіт. Ця виставка є спробою показати минуле і сучасне за допомогою народного прикладного мистецтва, розказати про необхідність збереження традицій і самобутності.

«Ми дякуємо всім майстрам, чиї роботи тут представлені та всім працівникам відділу культури. Ми знаємо ваші досягнення і в житті району багато культурних подій, де ви представляєте свої багатогранні таланти. Але, зважаючи на сьогоднішній день, ми разом з усім краєм сумуємо з приводу трагічних подій на Тячівщині», – зауважив заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.
(Більше фото – на сторінці у Фейсбук.)