Засідання круглого столу: Протидія домашньому насильству та правовий захист дітей

Вчора, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, відбулося засідання круглого столу з питань протидії домашньому насильству.

Участь у засіданні взяли: Беркі Олена – заступник начальника управління соціального захисту населення, Локер Еріка – начальник відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення, Алфелді Світлана – головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та дітей, Німець Анатолій – в.о. начальника служби у справах дітей, Корчагина Маргарита – завідуюча відділом соціальної допомоги Берегівського районного територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг), Дворак Еріка – начальник відділу охорони здоров’я, Паршутіна Тетяна – методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Алфелді Світлана інформувала присутніх щодо законодавства у сфері протидії домашньому насильству та основні поняття і терміни, що використовуються у визначенні «домашнє насильство».

Також обговорили затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

В районі створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.