До уваги споживачів електричної енергії Берегівського району!

На території Закарпатської області з 23.08.2019 по 10.10.2019 року будуть проводитися невідкладні роботи з реконструкції ПЛ-400 кВ «Мукачево-Рошіор». 

Для забезпечення безпечного виконання ремонтних робіт на ПЛ-400 кВ «Мукачево-Рошіор», з демонтажу грозозахисного тросу та монтажу нового на окремих ділянках спільного проходу з лініями електропередавання 110,35,10,6,0.4 кВ ПрАТ «Закарпаттяобленерго», зазначені ЛЕП будуть додатково виведені в ремонт. Внаслідок цього буде зниженно надійність електропостачання окремих населених пунктів та підприємств вказаних районів, та частково обмежено електропостачання на короткотривалий період.

Всю інформацію щодо ремонтних робіт та відключень можна додатково отримати за телефоном кол-центру ПрАТ «Закарпаттяобленерго» за номером 0-800-50-16-20 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

З огляду на це, Закарпатський РЕЦ ВП «Західна електроенергетична система» ДП НЕК «Укренерго» та ПрАТ «Закарпаттяобленерго» просить споживачів з порозумінням віднестися до тимчасових незручностей. Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Прес-служба ПрАТ «Закарпаттяобленерго».