Дороги області ремонтуються згідно плану

У червні 2019 року було затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році.
Згідно цього переліку, до кінця 2019 року  буде профінансовано ремонт доріг на загальну суму 240 млн. грн., що дозволить відремонтувати 152 дороги на 30,384 кілометрах та біля 30,5 млн. грн. передбачено на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг. Ці роботи до кінця року будуть завершені.
Починаючи з наступного року пріоритетні об’єкти ремонтів автомобільних доріг будуть визначатися по інтенсивності дорожнього руху, ступеню аварійності дорожнього покриття та економічною доцільністю.
Такі дороги будуть першочергово ремонтуватися суцільним шаром асфальтобетону шляхом проведення поточного та капітального ремонтів.
Дороги з менш інтенсивним рухом та менш аварійним станом будуть відновлюватися шляхом експлуатаційного утримання, у складі якого буде передбачено дрібний поточний ремонт, ремонт локальними картами та так звана поверхнева обробка з нанесенням модифікованого шару емульсії та кубовидного щебеню фракції 0,4-0,8 см, що забезпечить гідроізоляцію поверхні та створить верхній шар зносу дорожнього покриття. Гарантія на дані види робіт становить 3-5 років.
Таким чином, з наявним фінансуванням протягом п’яти років вдасться відремонтувати більшість автомобільних доріг загального користування місцевого значення та протягом зазначеного терміну забезпечити належний технічний стан.