Ігор Бондаренко зустрівся із членами міжконфесійної духовної ради Закарпаття

Сьогодні, 15 серпня, в колонному залі обласної державної адміністрації відбулася зустріч голови ОДА Ігоря Бондаренка з членами Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття. В засіданні також взяли участь заступник голови ОДА Ярослав Галас та начальник управління національностей та релігій ОДА Йосип Резеш.
Засідання відкрив голова обласної державної адміністрації. «Дуже приємно, що духовенство – сповідники різних напрямів християнства, різних національностей, об’єдналися і хочу наголосити – без нав’язувань влади для співпраці», – зазначив Ігор Бондаренко.
Очільник краю подякував членам Ради за турботу і зусилля, які вони докладають для утвердження міжконфесійного миру, спокою в краї. «Незважаючи на намагання дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію у нашому краї, завдяки також і Вашій праці на нашій землі зберігається спокій та злагода у взаємовідносинах людей різних віросповідань та національностей», – наголосив Ігор Бондаренко.
Далі голова ОДА запросив всіх присутній до знайомства та обговорення.
Старший єпископ, голова Союзу вільних церков християн євангельської віри України, головуючий Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Василь Райчинець запропонував розпочати знайомство зі спільної молитви.  Після молитви Василь Федорович проінформував голову ОДА про діяльність Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття. Наголошував на важливості співпраці влади і церви з метою збереження миру у нашому багатонаціональному і багатоконфесійному краєві. Звернув увагу очільника обласної влади на проблему відсутності релігійної тематики у місцевому суспільному і комерційному телебаченні.
Керуючий Мукачівською єпархією Української православної церкви митрополит Феодор попросив керівника області посприяти у спрощенні процедури усиновлення дітей.
Під час зустрічі також обговорювалися питання трудової міграції населення, складнощі визнання гуманітарної допомоги та фінансування церковних шкіл.
Ігор Бондаренко дав доручення відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації  оперативно опрацювати пропозиції і зауваження, які прозвучали під час зустрічі.