Проведено засідання районної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

13 серпня, в залі райдержадміністрації, проведено засідання районної комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, за рахунок надання у 2019 році субвенцій з державного бюджету під головуванням заступника голови РДА Федора Бімби. В ході засідання були обговорені питання:

-Про формування потреби щодо спрямування субвенції на придбання житла або виплату грошової компенсації;
-Про уточнення пропозицій стосовно напрямів та об’єктів на які буде спрямовано субвенцію;
-Перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа; перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку; перевірка наявності у дитини майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років.
Зокрема, Локер Еріка – секретар комісії, начальник відділу у справах сім’ї та дітей управління соціального захисту населення Берегівської райдержадміністрації, проінформувала членів комісії про умови надання субвенції та представила для ознайомлення необхідні матеріали на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа: документи, що посвідчують особу дітей, підтвердження статусу дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, щодо наявності у дитини майнових прав на нерухоме майно або відчуження такого майна протягом останніх п’яти років та ін.
Заслухавши та обговоривши дану інформацію  Комісією прийнято рішення:
Подати на розгляд обласної комісії потребу щодо спрямування субвенції за напрямом для виплати грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам,  11 дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа на загальну суму 3507,9 тис грн. Субвенцію з державного бюджету спрямувати на виплату грошової компенсації для придбання житла згідно поданих заяв.
Затвердити список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа для виплати грошової компенсації.