Військові збори резервістів Берегівського та Мукачівського районів

19 вересня на військових полігонах та відчужених ділянках місцевості у Хустському, Виноградівському, Мукачівському та Ужгородському районах розпочалися навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних.
Бійці, в разі оголошення воєнного стану, зобов’язані бути готові взяти під охорону стратегічні об’єкти Закарпатської області і забезпечити нормальне життєзабезпечення мешканців краю та роботу органів влади.

20 вересня, голова Берегівської райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступниця міського голови Надія Ловга взяли участь в урочистому відкритті навчальних зборів резервістів та військовозобов’язаних. учасників зборів на полігоні в м.Мукачево, на місці дислокації 128 -ї ОГШБ.
«Шановні учасники навчальних зборів, шановні резервісти! Вітаю з початком військових навчань! За покликом серця тут зібралися справжні патріоти і справжні захисники рідної землі. Бо не так просто в наш час відійти від звичних справ і зануритися у військові вправи. Шановні захисники, бажаю вам сил, наснаги і справжньої завзятості у вивченні військових навичок. І хай ворог знає – ми свою землю без боротьби не віддамо! Слава українському війську! Слава Україні!», – привітав учасників голова Берегівської РДА.

Збори триватимуть до 28 вересня. За результатами навчань кращим військовозобов’язаним присвоять чергові військові звання.