Берегівська міськрайонна філія центру зайнятості інформує: Підвищення кваліфікації операторів котельні

У зв’язку з новими потребами і розширенням завдань по обігріву приміщень різного виду і призначення ,стрімко розвивається опалювальне обладнання. Впроваджуються нові види палива і нові системи опалення. Все більшого значення набуває навчання оператора котельні, який обслуговує системи опалення. Ця професія пов’язана з об’єктами підвищеної небезпеки ,тому й спеціалісти в цій області зобов’язані бути ознайомленими з основними методами роботи котлів і загальними вимогами правил нагляду за ними.

Напередодні опалювального сезону 2019-2020 років за направленням Берегівської міськрайонної філії  Закарпатського обласного центру зайнятості виявили бажання підвищити кваліфікацію 26 безробітних, які мають професію «оператор котельні» та «машиніст (кочегар) котельної».

30  вересня 2019 року в приміщенні Берегівської міськрайонної філії розпочала навчання група слухачів. За час підвищення кваліфікації слухачі удосконалять знання принципів роботи котлів, форсунок, паро – повітропроводів, способи регулювання їх роботи, будову топок парових котлів, пристрої і режими роботи котлів, призначення і умови використання контрольно-вимірювальних приладів, порядок заправлення топки, причини виникнення несправностей в роботі котельних установок та їх усунення, тощо. Всі слухачі на період опалювального сезону гарантовано забезпечуються робочим місцем. Вони обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків, житлово-комунальних господарств району.