На Берегівщині відзначили День захисника України

З нагоди відзначення в районі Дня захисника України відбулися святкові заходи. На цей раз, з метою вшанування військових, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, керівництво району завітало до військової частини А-1662.


Свято розпочалося з урочистого шикування та підняття Державного Прапора України військовослужбовцями  в/ч А-1662.
Пам’ять тих, хто загинув у боротьбі за незалежність України вшанували хвилиною мовчання.
Далі присутніх вітали командир в/ч А-1662 майор Руслан Іващук та голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.
В урочистостях також взяли участь районний комісар Дмитро Куліковський, заступник голови районної ради Василь Горват, сільський голова с. Геча Андрій Мештер.
За мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та з нагоди Дня захисника, кращим військовослужбовцям вручили грамоти районної ради та райдержадміністрації, сільської ради та від керівництва військової частини.
У свою чергу, подяками від в/ч А-1662 нагороджено голову райдержадміністрації Іштвана Петрушку, районного комісара Дмитра Куліковського та сільського голову Андрія Мештера.
На завершення всім присутнім чудовий настрій подарували зразковий шоу-гурт «Атас» та чарівна Людмила Паламарчук (відділ культури і туризму райдержадміністрації).

Шановні воїни, дякуємо усім, хто нині захищає нашу державу!Нехай береже Вас Пресвята Покрова! Слава Україні! Слава українському війську!