Презентація економічного та інвестиційного потенціалу України в Грецькій Республіці

З метою розширення двостороннього торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва, а також популяризації України за кордоном Посольством України в Грецькій Республіці за організаційної підтримки Грецько-Української палати у листопаді цього року заплановано проведення в Афінах презентації економічного та інвестиційного потенціалу України.

Проект програми заходу буде надісланий додатково у разі зацікавленості.

Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції та торгових палат м. Афіни, м. Пірей, м. Салоніки.

З метою поглиблення регіонального співробітництва Посольством опрацьовується також можливість відвідання українською делегацією найбільших підприємств Греції, а також організації двосторонніх зустрічей з керівниками муніципалітетів та представниками бізнесу.

У разі зацікавленості щодо участі у заході просимо поінформувати відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації до 10 жовтня 2019 року за адресою: 90202, м. Берегове, вул. Мукачівська, 6; тел.: 2-43-20; e‑mail: beregekonom@meta.ua.