Сьогодні – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня  уся світова спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який започатковано у 2007 році Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

До відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, управління соціального захисту населення та Берегівський міськрайонний центр зайнятості провели засідання круглого столу та інформаційні заходи щодо протидії торгівлі людьми.

З 1991 року майже 230 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми. Зокрема, на жаль, дослідження Міжнародної організації з міграції надало нам оцінку, що 70 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми у період 2015-2017 років – повідомив сьогодні на брифінгу голова місії Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні – Агентства ООН з питань міграції Ан Нгуйен.

Торгівля людьми є на третьою у світі за обсягом злочинної діяльності після збуту наркотиків і зброї.

Даний вид злочину є більш ніж антигуманний. Нагадуємо громадянам, що Міністерство соціальної політики має можливість, і це передбачено бюджетом, виплачувати разову матеріальну допомогу і надавати безкоштовну психологічну та медичну допомогу цій категорії громадян. Дана категорія потерпілих громадян, яка ведеться на обліку у Мінсоцполітики, повністю захищена державою і має повне право, а держава — зобов’язання, – надати всіляку допомогу цій категорії людей.

Інформація до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.