Берегівщина відзначила День Гідності та Свободи

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка та заступник голови Федір Бімба здійснили покладання квітів до пам’ятного хреста героям Небесної Сотні у селі Нижні Ремети.

Керівницво райдержадміністрації також взяло участь у виховному заході, присвяченому Дню Свободи та Гідності, у Нижньореметівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Синьо-жовтий прапор, шини, ангел… Небесна Сотня – як символ Революції Гідності. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали свої життя за те, щоб змінити хід історії нашої держави й дати українській нації шанс на гідне майбутнє.

«Ми завжди маємо пам’ятати, яку високу ціну заплатила Україна заради вільного, демократичного і європейського шляху розвитку. Дякую учням і педколективу за  чудовий патріотичний західПам’ятайте, майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас. Вітаю з днем Гідності та Свободи! Успіхів, миру і процвітання Україні!», – привітав присутніх голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.