До уваги головних розпорядників бюджетних коштів

З 1 жовтня 2019 року в системі Прозорро реалізований ще один додатковий функціонал, а саме – статус плану. Річний план чи додаток до річного плану може бути в одному з 3 статусів, а саме:

• Запланований. Цей статус з’являється у плану одразу після створення. Цей статус означає, що план опубліковано та очікує оголошення тендеру. Коли план перебуває в статусі ,,Запланований” у Замовника є можливість його редагувати або скасувати через те, що відпала потреба в закупівлі.

• Скасований. Якщо у Замовника відпала потреба в закупівлі, він переводить план у статус ,,Скасований”. Цей статус є кінцевим та не передбачає можливості внесення змін.

• Виконаний. В цей статус план переходить після того, як Замовник оголосить процедуру за відповідним планом. Це означає, що план виконав своє призначення і процес перейшов на етап закупівлі, результат якої можна буде відслідкувати завдяки розробці ,,Зв’язка План-Тендер”. Статус ,,Виконаний” являється кінцевим у життєвому циклі Плану закупівлі і не передбачає можливості внесення змін.
Детальніше про те, які є статуси річного плану Ви можете прочитати за посиланням: https://infobox.prozorro.org/updates/richniy-plan-zakupivel-ta-yogo-statusi.

З 1 листопада 2019 року у системі Прозорро додано ще одне поле ,,Джерело фінансування”. Дане поле реалізоване в рамках внесених змін до Наказу № 490 ,,Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель”.
Детальніше про те, які є джерела фінансування Ви можете прочитати за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/pole-dzherelo-finansuvannya-plani-z-realizaciji.