Голова ОДА Ігор Бондаренко передав автомобілі для амбулатрій району

Незважаючи на дощову погоду, сьогодні у нас тепле і радісне свято.  Для закладів охорони здоров’я сільської медицини Берегівського району сьогодні передано 7 службових авто.

 «Сьогодні в Україні активно впроваджується медична реформа. Влада, та особисто Президент України Володимир Зеленський, приділяє особливу увагу до питання забезпечення належного рівня медичної допомоги, в тому числі і на селі.

Так, у Берегівському районі, за кошти державного та місцевих бюджетів, триває будівництво амбулаторій в селах Свобода та Дийда.

А сьогодні, сімейні лікарі, які працюють у сільських амбулаторіях Берегівського району, отримують справжні подарунки. Це новенькі автівки, які доставлятимуть медиків у найвіддаленіші населені пункти для надання медичної допомоги мешканцям.

Це ледь не вперше за роки незалежності України таку підтримку отримує саме сільська медицина, що допоможе сільським лікарям зробити медичну послугу доступнішою для людей. Маємо надію, що невдовзі зможемо забезпечити автотранспортом всі сільські амбулаторії області.

Крім того, до кінця року планується закупівля ще чотирьох автомобілів за рахунок субвенції з державного бюджету.

Можу Вас запевнити, що доступна, якісна медицина у сільській місцевості буде проваджена, а сільські амбулаторії отримають необхідне медичне обладнання сучасного зразка», – зазначив у вітальному слові голова Закарпатської  обласної державної адміністрації Бондаренко Ігор Самійлович.

На урочистостях також були присутні: в.о.  директора департаменту охорони здоров’я – Біров Єлізавета Іванівна; голова Берегівської районної державної адміністрації – Петрушка Іштван Шімонович; голова Берегівської районної ради – Шін Йосип Бейлович; головний лікар КнП –Гедєш Руслана Михайлівна.

Сьогодні ми передаємо закладам охорони здоров’я сільської медицини 7 автомобілів, загальна сума становить – 3 493 000 грн. Отож, автомобілі отримали амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл: Батрадь, Боржава, Батьово, Гать, Велика Бакта, Велика Бийгань, Запсонь.

Щирі подяки і радісні посмішки від сілких лікарів – найкраще висловлюють  вдячність як від пацієнтів, так і медпрацівників району.  Добра всім і здоров’я.