Привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва району

Сьогодні, 6 листопада, з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, відбулись урочисті заходи.

Це свято тих, хто розвиває і пропагує культуру, береже народні традиції, примножує споконвічну спадщину та духовні скарби народу.

Працівники культурно-мистецьких установ, музеїв та бібліотек, керівники зразкових та народних творчих колективів, учасники аматорських об’єднань, художньої самодіяльності – всі вони дарують людям радість і гарний настрій, вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями будь-який день нашого життя. Завдяки їхній праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

Вдячність і шану працівникам галузі культури висловили заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба, заступник голови районної ради Василь Горват, радник голови Берегівської РДА Михайло Сливка та начальник відділу культури і туризму адміністрації Ласло Галас.

Посадовці у своїх виступах наголосили, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

Після вітальних слів, відбулось вручення почесних грамот та подарунків.

Всі фото за посиланням.