Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Берегівська районна держадміністрація оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території та Звіту по стратегічній екологічній оцінці  проекту документа державного планування.

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

«Розміщення об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (апартаментів для тимчасового проживання) за межами населеного пункту, на території Берегівської міської ради, Закарпатської області». Мета розробки Детального плану території –  визначення планувальної організації і функціонального призначення,  параметрів забудови території Берегівської міської ради, за межами населеного пункту.

Проект розроблено на підставі розпорядження голови Берегівської районної державної адміністрації  від 16.10.2019 року  № 332.

Розробник проекту детального плану території  та   звіту про стратегічну екологічну оцінку  – ФОП  Зазулич С.І.

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ – Берегівська районна держадміністрація.

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата початку та строки здійснення  процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення –18 грудня 2019 року на сайті Берегівської районної держадміністрації за адресою: http://bereg-rda.gov.ua/, та триватиме до 27 січня  2020 року.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

28 січня 2020 року о 14.00 год.  к.ч. у малому залі Берегівської районної ради (3-й поверх) за адресою:  90202, м.Берегове, вулиця Мукачівська, 6, відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

Ознайомитися з проектом Детального плану та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна:

– у відділі містобудування та архітектури Берегівської районної державної адміністрації за адресою: 90200, Закарпатська область,   м.  Берегове, вулиця Мукачівська, 6,  Е-mail: beregarch@ukr.net

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

Зауваження та пропозиції подавати до  відділу містобудування та архітектури Берегівської районної держадміністрації: 90200, Закарпатська область,   м.  Берегове, вулиця Мукачівська, 6, Е-mail: beregarch@ukr.net

Відповідальна особа:  Петра Тетяна Прокопівна, начальник відділу містобудування та архітектури.

Строк подання зауважень і пропозицій  до   27 січня  2020 року.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Додатки за посиланням.