Робочий візит на Берегівщину Міністра освіти та науки України

Сьогодні, 6 грудня, з робочим візитом, на Берегівщину завітала Міністр освіти та науки Ганна Новосад. У супроводі голови районної державної адміністрації Іштвана Петрушки, разом із заступником голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ольгою Травіною та директором департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганною Сопковою, гості відвідали навчальні заклади району.

Оглянули навчальні заклади в смт Батьово та в селі Великі Береги. Директори шкіл та сільський і селищний голови провели екскурсію по будівлям освітніх установ.

Ганна Ігорівна оглянула завершений капітальний ремонт Батівського НВК І-ІІ ступенів та поспілкувалась з викладачами. У Великоберезькій ЗОШ І-ІІІ ступенів пані Міністр познайомилась з талановитими учнями, які продемонстрували таїнство мистецтва ткання і спортивно-хореографічної їзди на велосипедах.

«Дуже вдячний за візит, щирий інтерес до життя сіл району та допомогу у всіх наших починаннях. Маю надію на довгу та плідну співпрацю», – зазначив Іштван Шімонович.

Всі фото за посиланням.