Щодо дислокації роти Національної гвардії України у м. Берегове

Вчора, 17 грудня, голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, разом із заступником голови Закарпатської ОДА Ігорем Шинкарюком, відвідали тимчасовий пункт дислокації мобільного резерву військовослужбовців гірсько-патрульної роти Національної гвардії України у м. Берегове.

Нацгвардійці виконують завдання служби з охорони громадського порядку з метою підвищення рівня безпеки відпочивальників під час зимового курортного сезону, надання допомоги Національній поліції України у боротьбі зі злочинністю та у взаємодії із Державною прикордонною службою патрулюють територію прилеглу до державного кордону України.

«Підрозділ Національної гвардії є складовою системи МВС України і забезпечує дотримання правопорядку та безпеки в нашому краї. Тому прошу мешканців не поширювати неправдивої, маніпулятивної інформації», – звертається до населення голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

«Безпека наших громадян та громадський порядок є одними з головних пріоритетів держави. Дякуємо військовослужбовцям Національної гвардії за службу та взаємодію»,- наголосив заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк.