Відзначення Дня місцевого самоврядування та нагородження медалями “За розвиток Берегівщини”

7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. А в п’ятницю, 13 грудня, ця святкова подія зібрала депутатів, голів сільських рад, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, установ району.

Лунали привітання та побажання від голови райдержадміністрації Іштвана Петрушки, голови районної ради Йосифа Шіна та Берегівського міського голови Золтана Бабяка.

«Щиро вдячний всім, хто працює у сфері місцевого самоврядування та тим, хто відстоює інтереси об’єднання громад. Успіхів вам на цьому нелегкому але необхідному шляху реформ! І пам’ятайте, тільки спільними зусиллями і співпрацею ми зможемо побудувати сильну, процвітаючу країну та заможні громади», – наголосив у своєму привітанні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.

З нагоди професійного свята – дня місцевого самоврядування – керівництво району відзначило тих, хто самовіддано працює в цій сфері. Отож, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено:
Дюрков Микола Миколайович – Оросіївський сільський голова;
Біров Корнелія Бертолонівна – секретар Батрадівської сільської ради;
Гнатик Ганна Юріївна – секретар Четфалівської сільської ради;
Давід Валерія Ендреївна – секретар Запсонської сільської ради
Орос Людмила Олександрівна – секретар Гатянської сільської ради;
Філе Надія Михайлівна – секретар Астейської сільської ради.
Подяку Закарпатської обласної ради, за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток краю, сприяння зміцненню позитивного іміджу Закарпаття, активну участь у громадському житті області та з нагоди дня місцевого самоврядування, вручено Цветковій Берті Аладарівні – секретарю Рафайнівської сільської ради.
Грамотами обласної ради нагороджені:
Ганко Дезидер Адальбертович – Великобийганський сільський голова;
Якоб Лайош Лайошович – депутат Берегівської районної ради;
Філе Єлізавета Бейлівна – депутат Берегівської районної ради.

Берегівською райдержадміністрацією і Берегівською районною радою засновано відзнаку – медаль «За розвиток Берегівщини». Першими нагородженими є справді достойні і знані громадяни Берегівщини:
Нодь Бейло Зигмундович – благодійник, головний куратор Управління Закарпатської реформатської церкви, директор Діаконічного відділу Закарпатської реформатської церкви;
Довбака Ольга Степанівна – голова Громадської ради, голова ГО «(О)краса», юрист;
Галас Ласло Степанович – начальник відділу культури і туризму Берегівської РДА;
Гейці Тихомир Тихомирович – директор Великоберезької ЗОШ І-ІІІ ступенів, відомий тренер велосипедного спорту в залі, депутат Берегівської районної ради;
Тараненко Дмитро Олександрович – селищний голова смт. Батьово.
Вітаємо всіх нагороджених. Наснаги вам та нових успіхів працювати на благо Берегівщини!