ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ПІЛЬГ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

З 1 січня 2020 року пільговики мають право щомісяця до 20 числа подати заяву до управління соціального захисту населення щодо можливості отримання пільг готівкою, тобто «живими грошима» на власний рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку.

У зв’язку з прийняттям постанови КМУ № 1123 від 27.12.2019 року «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов КМУ щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг» були внесені відповідні зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, затвердженого постановою КМУ № 373 від 17.04.2019 року.

Другий абзац пункту 7 доповнений реченням такого змісту: «У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».

За детальнішою інформацією просимо звертатись до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення (кабінет 220) управління соціального захисту населення Берегівської РДА за адресою м.Берегово, вул. Мукачівська №3.