Громадське обговорення реконструкції відпочинково-виховного оздоровчого центру реабілітації дітей-інвалідів з гуманітарним профілем “Нефелейч”

До уваги громадськості! 

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки та проекту Детального плану території земельної ділянки площею 2,0582 га, кадастровий номер 2120481600:02:000:0394, розташованої на території Варівської сільської ради за межами населеного пункту, з метою реконструкції існуючого комплексу будівель під відпочинково-виховний оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів з гуманітарним профілем «Нефелейч» та перспективи розширення зазначеного об’єкту. розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 06.02.2020 року на сайті Берегівської РДА (http://bereg-rda.gov.ua/) та триватиме до 09.03. 2020 р.

СПОСОБИ УЧАСТІ ГРОМАДСЬКОСТІ

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Детальний план території (відпочинково-виховний оздоровчий центр реабілітації дітей-інвалідів з гуманітарним профілем «Нефелейч»)

Пояснююча записка до проєкту

Звіт про СЕО