На Берегівщині стартує Зимовий кубок

4 лютого, у малому залі засідань Берегівської районної ради, відбувся виконком районної федерації футболу. На порядку денному розглядали питання,  пов’язані з планами на новий сезон. Відкрив засідання голова районної федерації Олександр Чегіль, який звертаючись до присутніх розповів про поточну ситуацію у районному футболі і перспективи його розвитку.

Перед членами виконкому та представниками команд виступили: голова районної ради Йосип Шін, заступник голови райдержадміністрації Ференц Бімба, заступник голови районної ради Василь Горват та начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Ласло Галас.

Всі виступаючі наголошували на важливості подальшого розвитку футболу у районі, що  сприяє пропаганді здорового способу життя, підтримки традицій, зайнятості молоді та дозвілля місцевого населення.

Першим питанням порядку денного було затвердження календарного плану спортивно – масових заходів на 2020 рік. Першими змаганнями у цьому році буде проведення Зимового Кубка району. Чемпіонат району серед дорослих та юнаків стартує наприкінці квітня і завершиться у жовтні. У серпня та вересні буде проведено кубок району, фінал якого пройде традиційно в останню неділю вересня. По завершенню регулярного чемпіонату пройдуть ігри за Суперкубок району серед дорослих та юнаків.

Окрім того, буде проведено цілий ряд дитячих футбольних заходів: Чемпіонат ДЮФЛ району проходитиме з травня по вересень. У березні пройде третій за ліком Міжнародний футбольний турнір «Кубок Шандора Петефі». У серпні Міжнародний турнір «Кубок Святого Іштвана». До дня Молоді України у червні відбудеться бліц – турнір серед юнаків, а у вересні «Кубок Берег – Фест».  На початку квітня пройдуть змагання з міні – футболу серед ветеранів. Інший турнір серед ветеранів відбудеться у серпні. Також відбудеться ряд футбольних турнірів памяті Дюли Ороса, Павла Бідзілі та інших. Завершиться футбольний сезон у грудні Зимовим кубком з міні – футболу.

Наступним розглянули організацію та проведення Зимового кубка Берегівського району з футболу. Обговоривши дане питання, прийняли рішення розпочати ігри 9 лютого. Змагання проходитимуть у двох зонах. Ігри команд зони «А» проходитимуть на стадіоні Чопівка у місті Берегово. Ігри команд зони «В» проходитимуть на стадіоні у селі Велика Бакта. Ігри ½ фіналу пройдуть на стадіоні у селі Кідьош, а гра за третє місце та фінал на стадіоні села Гать 22 березня.

За результатами жеребкуванння до зони «А» потрапили ФК «Гать», ФК «Інтер» Берегово, ФК «Вилок», ФК «Кідьош» та ФК «Вари». У зоні «В» змагатимуться ФК «Бакта, ФК «Перехрестя», ФК «Запсонь» та ФК «Талісман» Великі Береги.

У неділю, 9 лютого на поле вийдуть у зоні «А» ФК «Кідьош» – ФК «Вилок», ФК «Інтер» Берегово» – ФК «Вари»,  а у зоні «В» зустрінуться ФК «Перехрестя» – ФК «Запсонь», ФК «Бакта» – ФК «Талісман» Великі Береги. Початок ігор о 13.00 та в 14.30.