На Берегівщині вшанували учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. З нагоди вшанування пам’яті усіх тих громадян, які загинула на Майдані під час подій Революції Гідності, на Берегівщині відбулася поминальна панахида та покладання квітів до стели Небесної Сотні.

Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Іштван Петрушка, заступник голови районної ради Василь Горват, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, представники правоохоронних органів, ОМВК, прикордонники, освітяни, духовенство, громадськість.

Гідність, свобода, відвага, єдність, честь – стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

Героями Небесної Сотні стали люди, різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. А Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Пам’ятаймо про них!

Також у райдержадміністрації сьогодні відбулася нарада-семінар із селищним сільськими, головами району. В ході наради-семінару, згідно із ЗУ «Про державну службу», проведено ознайомлення громадськості району з публічним звітом голови райдержадміністрації за 2019 рік.

Участь у нараді  взяли голови та секретарі сільських рад, працівники ВОС, керівники установ району.