Українців навчатимуть цифрової грамотності

Здається, що цифровізація – це щось тільки про цифри, інформаційні потоки, обчислення, реєстри, гаджети тощо. Але Мінцифра доводить, що це зовсім не так! Цифровізація – це про людей! Відсьогодні можна скористатись Національною онлайн-платформою цифрової грамотності https://osvita.diia.gov.ua/.

Приєднуйтесь до онлайн-платформи з цифрової грамотності, адже формат — не класичні онлайн-курси, а освітні серіали. Замість уроків — освітні серії за участю експертів і селебріті. Це поєднання навчання та розваг.

Також Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум про співпрацю з Українською бібліотечною асоціацією щодо реалізації проєкту цифрової освіти. Бібліотеки стануть першими офлайн-хабами проєкту “Дія. Цифрова освіта”. У комп’ютеризованих бібліотеках українці зможуть безкоштовно пройти навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Проєкт втілено за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фонд Східна Європа та Фондом Innovabridge.