Візит заступника Міністра освіти і науки України Любомири Мандзій.

Сьогодні, 25 лютого, на Берегівщині (с. Яноші), з робочим візитом перебувала заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. Основна мета візиту – обговорення з освітянами проєкту Державного стандарту базової середньої освіти.

Участь у заході також взяли: заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ганна Сопкова, голова Берегівської райдержадміністрації – Іштван Петрушка, заступник директора Команди підтримки реформ з питань Нової української школи Роман Шаян,  радник з питань мови проєкту «Фінська підтримка реформ української мови» («Навчаємось разом») Ігор Хворостяний, державний експерт директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Тетяна Мовчан.

В ході зустрічі обговорили низку важливих проблемних питань, серед яких – викладання української мови і літератури, для дітей які навчають у школах із угорською та румунською мовами викладання; підготовка учнів до ЗНО, складання навчальних планів, проблеми з вивчення певних предметів.

Також заступник Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій роз’яснила вчителям шкіл середньої освіти деякі аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників. «Участь у вебінарах, тренінгах та семінарах також є формою підвищення кваліфікації, — пояснила заступник міністра. — Педагог може сам спланувати процес, головне, аби упродовж 5 років набрати 150 навчальних годин».

«Реалізація і результат реформ залежить від спільних напрацювань Міністерства та освітянської, вчительської спільноти. Тож важлива думка кожного присутнього на цій зустрічі», – зауважила Любомира Мандзій.

Більше фото на нашій фейсбук-сторінці