Засідання оперативного штабу з питань оперативного реагування на надзвичайні ситуації

Сьогодні, 4 лютого, під керівництвом заступника голови Закарпатської ОДА Ігоря Шинкарюка та голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки, відбулося засідання оперативного штабу райдержадміністрації з координації дій органів місцевого самоврядування, районних установ, відомств та організацій для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами.

Участь у засіданні штабу взяли заступники голови РДА, начальники відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району.

Заслухали інформацію про готовність служб реагувати на надзвичайні ситуації у зв’язку з погіршенням погодних умов.

Так, начальник Берегівського міськрайонного відділу ДСНС Параслов Євген поінформував, що відділ забезпечений необхідною технікою, паливно-мастильними матеріалами насосами та готовий до можливого відкачування води при виникненні підтоплень.

Заступник начальника Берегівського МУВГ Микола Козлюк поінформував про моніторинг рівня води на річках району, забезпечення технікою та піском для боротьби із паводками.

Незважаючи на погіршення погодних умов, ситуація знаходиться під контролем, техніки та паливно-мастильних матеріалів вистачить на боротьбу із можливим виникненням надзвичайної ситуації. Просимо населення не панікувати та зберігати спокій.