Дякуємо благодійникам за допомогу

Від імені усіх працівників КНП «Берегівська ЦРЛ ім. Бертолона Ліннера» та головного лікаря Івана Малеша, висловлюємо щиру подяку всім приватним підприємцям та благодійникам, які відгукнулися прийти на допомогу медпрацівникам.

Так, ТОВ «Жайворонок – Пачірта», готель «Шеркерт» , на період крантину, будуть поселяти медичних працівників, які проживають за межами району, але працюють у Берегівській ЦРЛ.

Окрема подяка благодійному фонду «Закарпатський центр розвитку та консультацій «Едванс» – за забезпечення миючими засобами, а також ФОП Гирович Б.Б. – за надання хліба та борошно для харчування стаціонарних хворих у Берегівській ЦРЛ (на час карантину до 03.04.2020).

Дякуємо Нодь Бейлі Зигмондовичу – головному куратору Діаконічного відділу Управління Закарпатської реформатської церкви – за надану ним благодійну допомогу медичним соціальним закладам та прикордонній службі.

Ваша підтримка у цей нелегкий час дуже важлива! Вона свідчить про Ваше розуміння масштабу проблеми та за те що не залишаєтесь осторонь проблем. Ви є прикладом активної громадянської позиції для інших! Ми Високо цінуємо Ваш внесок — він може реально і суттєво підтримати багатьох людей. Ще раз дякуємо за підтримку!