Нарада із сільськими головами району щодо дотримання карантинних заходів

Сьогодні, у великому залі районної ради, під керівництвом голови РДА Іштвана Петрушки, відбулася нарада з сільськими головами району (нарада відбувалася в 3 етапи задля запобігання скупчення людей).

Участь у заході взяли заступник начальника Берегівського управління поліції Стефан Кантор, виконуючий обв’язки директора Берегівської районної філії Державної установи «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» Ігор Цар, головний лікар КНП «Берегівський центр ПМСД» Руслана Гедєш.

Розглядали питання про сприяння органів місцевого самоврядування обмежувальним заходам із запобігання поширенню в районі COVID-19, співпрацю та координацію роботи органів місцевого самоврядування, поліції та медпрацівників.

Також йшлося про обмежувальні  заходи щодо заробітчан або тих хто повернувся із-за кордону.

Шановні мешканці Берегівщини, ще раз звертаємося до вас і надіємося на вашу свідомість:

Ті хто повернулися із-за кордону – поінформуйте свого сімейного лікаря та дотримуйтеся режиму «самоізоляція». Навіть якщо ви вдома – обмежте контакти з родиною!

Коли ви йдете у продуктовий магазин – робіть закупки обдумано (на кілька днів), щоб зменшити кількість виходів з дому. Тримайте дистанцію, дотримуйтесь правил гігієни.

У всіх є телебачення та інтернет – ви бачите, що відбувається в Італії (саме там зараз епіцентр епідемії). Лихо може прийти і в наші домівки! Тож будьте свідомі у своїх діях!