Щодо виплати заробітної  плати та внесків  до Пенсійного фонду України

Сьогодні, 4 березня,  на нараді в заступника голови райдержадміністрації Федора Бімби, були обговорені заходи, спрямовані на зменшення заборгованості із виплати заробітної  плати та сплати внесків  до Пенсійного фонду України.

Участь в обговоренні взяли керівники районного управління соціального захисту населення, Берегівського відділу Виноградівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області, Берегівського відділу обслуговування громадян ГУПФУ, Берегівського районного відділу державної виконавчої служби.

Начальник районного управління соціального захисту населення В. Терпай поінформував присутніх, про роботу районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, також відмітив, що за даними Головного управління статистики у Закарпатській області на економічно-активних і економічно-неактивних підприємствах заборгованість із виплати заробітної плати  в районі відсутня. Проте,загальна сума боргу до Пенсійного фонду України станом  на 4 березня 2020 року становить 12143,6 тис.грн., спостерігається динаміка її зростання. Борг по ЄСВ становить – 4257,4 тис.грн., по пільгових пенсіях  –  7886,3 тис.грн.

Під час наради обговорили питання перспектив погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску в районі, які перебувають на виконанні в органах ДВС.

Учасники наради розглянули проблемні питання, що виникають під час примусового стягнення заборгованості за виконавчими документами на користь Фонду.

Заступник голови райдержадміністрації Федір Бімба наголосив, що ефективне погашення заборгованості та зменшення кількості боржників району можливе лише за умови спільних і узгоджених дій органів державної влади, пенсійного фонду податкової та виконавчої служб району.