Щодо запобігання поширення коронавірусу (COVID-19)

Сьогодні відбулося розширене засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, де розглянули питання про запобігання на території району надзвичайної ситуації державного рівня із занесенням  і поширенням коронавірусу (COVID-19).

Участь у засіданні взяли заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк голова Берегівської РДА Іштван Петрушка, Берегівський міський голова Золтан Бабяк, заступник голови районної ради Василь Горват, представники прикордонної служби, керівники медичних закладів району.

Важливо наголосити: в районі створена тимчасова протиепідемічна комісія запобігання занесенню і поширенню кронавірусу.

Кожна служба знає свою роль і алгоритм дій узгоджений. Карантин у школах і садочках – це необхідні превентивні заходи. Про можливі обмеження в’їздів на КПП у нашому районі буде повідомлено додатково.

Також варто усвідомити кожному свою роль як громадянина. В цей період уникайте скупчення людей, обмежте свої подорожі.

Власникам закладів харчування  (ринки, кафе, ресторани)  – рекомендується збільшити кратність прибирання із використанням деззасобів та частіше провітрювати приміщення.

В Берегівській ЦРЛ введено карантин – тобто відвідування хворих забороняється. Адже саме люди із важкими захворюваннями (цукровий діабет, астма, хвороби серця) – у зоні високого ризику.

Звертаємо вашу увагу: в разі захворювання – обмежити власні контакти і коло спілкування, повідомити про хворобу свого лікаря.

Ситуація знаходиться під плановим, спільним контролем органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та відповідних служб.