Щорічна підсумкова нарада працівників культури району

28-го лютого 2020 року, у великому залі райдержадміністрації, відбулася щорічна підсумкова нарада працівників культури району.

Мета заходу – обговорення звіту про роботу відділу культури і туризму Берегівської районної державної адміністрації та його структурних підрозділів за 2019 рік та перспективи роботи відділу культури, молоді та спорту 2020 році, керівників відділу та установ культури.

Нарада розпочалася з доповіді начальника відділу культури молоді та спорту Галаса Ласло Степановича, який прозвітувався перед присутніми про роботу відділу культури і туризму в 2019 році та перспективи роботи відділу культури, молоді та спорту в 2020 році. В цій доповіді були зазначені також досягнення та недоліки в роботі працівників культури району. Також Ласло Степанович наголосив на необхідності у вдосконаленні та підвищенню ефективності роботи в усіх закладах культури району.

З доповідями також виступали: завідувач районним методичним центром відділу культури, молоді та спорту Богдан Тетяна Василівна, директор Берегівської районної централізованої бібліотечної системи Варга Єва Іванівна, директор Косоньської дитячої шкли мистецтв Балог Маріанна Іванівна, які доповіли про роботу та перспективи роботи їхніх структурних підрозділів.