Засідання міськрайонної комісії з питань ТЕБ і НС щодо введення режиму надзвичайної ситуації

Відбулося чергове засідання міськрайонної комісії з питань ТЕБ і НС щодо введення режиму надзвичайної ситуації в Україні.
Як вже вчора повідомлялося, з 25 березня до 24 квітня продовжено всі карантинні обмеження та заходи за винятком:
спеціалізованих магазинів (відділень, торгових точок) із торгівлі продуктами харчування, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами і агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом, засобами зв’язку, за умови одночасного перебування у приміщенні 1 особи на 10 квадратних метрах та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Також призупинено роботу відділень для приготування та прийому їжі, кави, інших напоїв, розміщених на АЗС.

Крім того, громадянам слід максимально обмежити пересування як пішки, так і власним автотранспортом всередині населених пунктів (крім медичних, продуктових, соціальних та життєвоважливих мереж).

До уваги водіїв!
Починаючи із 00.00 год. 27 березня 2020 року до 24 квітня 2020 року на території області буде призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блок-постів на перевальних ділянках наступних автомобільних доріг:
– Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород);
– Торунський (Вишківський) перевал (автодорога Р-21 Долина-Хуст);
– буде проводитись температурний скринінг тих, хто в’їжджає на територію області через:
– Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів);
– Абранський перевал (автодорога М-06 Київ-Чоп).