Андрій Таран: Наше сьогодення і майбутнє – це євроатлантична інтеграція та послідовна оборонна реформа в Україні за стандартами НАТО

Днями демократична спільнота відзначала 71-у річницю формування Організації Північноатлантичного договору. Унікальність цієї безпекової організації полягає в тому, що в основі її формування покладені принципи верховенства права та забезпечення прав людини.

Міністр оборони України Андрій Таран, від імені Збройних Сил України, привітав з цієї нагоди Організацію Північноатлантичного договору.

“За весь цей час НАТО надійно зберігає безпеку в євроатлантичному регіоні.

Всі 30 союзників Альянсу об’єднані системою колективної оборони на засадах спільних демократичних цінностей та воєнних стандартів.

Для України історія відносин з НАТО – це шлях особливого та взаємовигідного партнерства, яке ми щиро цінуємо.

Ми завжди разом виконуємо завдання в операціях підтримання миру та вдосконалюємо вишкіл військ під час багатонаціональних навчань.

Україна першою зробила внесок до Сил Реагування НАТО, а зараз Альянс цілеспрямовано підтримує нашу Державу для відновлення її територіальної цілісності та суверенітету.

Наше сьогодення і майбутнє – це євроатлантична інтеграція та послідовна оборонна реформа в Україні за стандартами НАТО. Це дасть можливість підвищити нашу бойову готовність та взаємосумісність з військами Альянсу для захисту національних інтересів та забезпечення стабільності в регіоні.

Ми і надалі йтимемо цим шляхом разом з нашими друзями – всіма країнами-членами НАТО для досягнення стратегічної мети України, яка закріплена в Конституції Держави”, – зазначив у вітанні Міністр оборони України Андрій Таран.